Sık Sorulan Sorular - Servis Deposu
truck  SİPARİŞLERİNİZ 24 SAAT İÇİNDE KARGO'DA!
Servis Deposu
Sık Sorulan Sorular
Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?
Siparişinizin ödemesini banka/kredi kartlarıyla veya Havale/EFT ile yapabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz esnada sistem sizi ilgili alanlara yönlendirecektir.
Siparişimin ödemesini birden fazla kartla yapabilir miyim?
Birden fazla kartla ödeme yalnızca mağazamızda yapılmaktadır. İnternet sitemizden yapılan satışlarda bu işlemi gerçekleştiremiyoruz.
Kredi kartına toplam kaç taksit yapıyorsunuz?
Kredi kartlarına 6 ay taksit yapma imkanımız bulunmaktadır. Bu bilginin güncelliği için sitemizin altında bulunan numaradan bize ulaşabilir müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kredi kartına taksitli alışverişlerde iade işlemini nasıl gerçekleştiriyorsunuz?
servisdeposu.com tutarın tamamını ödeme yaptığınız bankaya tek seferde öder, bu tutar banka tarafından kartınıza sipariş sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir.
Havale/EFT ödemelerinde iade işlemini nasıl gerçekleştiriyorsunuz?
İade işleminiz geçerli bir sebepten dolayı yapılmış ve kabul edilmiş ise 2-4 iş günü içerisinde ücreti gönderdiğiniz hesaba havale edilmektedir.
Ürünüm kargodan hasarlı geldi. Ne yapmalıyım?
Ürününüz kargo firmasından aldığınızda hasarlı ise vakit kaybetmeden hasar raporu tutturup destek@servisdeposu.com adresimize mail göndermelisiniz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz sizin yerinize süreci takip edecek ve sizi sürekli bilgilendirecektir.
Sitenizde satılan ürünler faturalı mıdır?
Sitemizden satın aldığınız tüm ürünler (servis ürünleri dahil) faturalı ve garantilidir.
Siparişimin faturasını firma adına kestirebilir miyim?
Siparişinizin son aşamasında "Fatura adresim, teslimat adresimden farklı. Yeni adres girmek istiyorum." seçeneğinden "Fatura Adres Tipi" alanını "Kurumsal" olarak seçerek firma adına fatura kestirebilirsiniz.
Size ulaşabileceğimiz e-posta adresi nedir?
Bize sürekli ulaşabileceğiniz mail adresimiz destek@servisdeposu.com
Servis ve tamir departmanız var mı?
Evet, firmamız bir çok markanın servisi olmakla beraber tüm Türkiye'ye servis ve onarım hizmeti vermektedir. Bunun için arızalı cihazınızı kargoya vermeden önce tüm sorunlarınızı not ederek kargo adresimize göndermeniz yeterlidir. Uzmanlarımız tarafından incelenecek ürününüz için size maliyet bilgisi verilecek ve onayınız durumunda yapılarak tarafınıza gönderilecektir.